MAG-NET www.mag-net.sk
Webcam & info dňa
4. jún 2023
meniny má
Lenka
zajtra Laura
Live Webcam
Štyridsiadka je staroba mladosti, päťdesiatka mladosť staroby. Metz
Teplotné grafy
Liptovský Hrádok
0.0 (0.0) mm
Fórum Fotogaléria
 
 NICOLAUS Liptovský Mikuláš správy
Vyberte si mesiac:
MARHUĽOVÝ OSTROV  PREMIÉRA
1. 6(Štvrtok) - 5. 6(Pondelok)
Čas premietania: 18:00 a 20:00, od 2. 6. len o 20:00
Cena: 3,00 €
„Keď sme sa stretli prvýkrát, takmer nič sme si nepovedali. Večer som s jeho vôňou zaspávala. Zamilovala som sa. Toľko ľudí za celý život nespozná, aké to je. Mnohokrát som na to myslela: keby v ten deň neprišla búrka, asi by môj život vyzeral úplne inak. Život mi zmenila jedna letná búrka...” Koľkých mužov môže skutočne milovať jedna žena, hľadajúca POKOJ V DUŠI? Príbeh plný vášne, krutostí osudu a nespútanej lásky, ukrytej na samote v ovocných sadoch. Slnko, vôňa dozrievajúcich marhúľ a hľadanie šťastia – obrazy z južného Slovenska, natočené maďarským pohľadom.
Dĺžka: 100 min.
Film je pre deti od 15 rokov
Uvádza: FILM EUROPE

Dolby Surround - Spectral Recording
V PERINE  PREMIÉRA
1. 6(Štvrtok)
Čas premietania: podľa popisu
Cena: 3,00 €
Začiatky predstavení: štvrtok 16. a piatok 17. 6. o 20:00 sobota 18. a nedeľa 19. 6. o 18:30 pondelok 20. a utorok 21. 6. o 20:00 streda 22. 6. o 18:00 Na malebnom námestí stoja proti sebe dva znepriatelené domy. V jednom je čistiareň peria, v druhom má svoj veštecký kabinet pani Hilda. Majiteľ čistiarne objavil spôsob, ako odstraňovať zlé sny. Každý odteraz spáva sladko, a keby sa nebodaj predsa-len do spania vkradlo niečo zlého, stačí si dať jednoducho perinu vyprať. To sa pochopiteľne nepáči miestnej vykladačke snov. Keď jedného dňa tento dobrotivý krotiteľ nočných múr záhadne zmizne, musia sa všetci vydať na dobrodružnú záchrannú výpravu, o ktorej sa im nezdalo ani v tých najdivokejších snoch. V PERINE je možné úplne všetko... Vizuálne choreografická divočina hýriaca farbami, spevom Lucie Bílej a tancujúcou plejádou českých hviezd. Wow, teda sánka dole, pane režisére F.A. Brabče...!
Dĺžka: 105 min.
Film je pre deti
Uvádza: SATURN ENTERTAINMENT
V PEŘINĚ
Dolby Surround - Spectral Recording
X-MEN: PRVÁ TRIEDA  PREMIÉRA
2. 6(Piatok) - 15. 6(Štvrtok)
Čas premietania: podľa popisu
Cena: 3,00 €
Začiatky predstavení: štvrtok 2. až nedeľa 5. 6. o 18:00 pondelok 6. až streda 8. 6. o 20:00 štvrtok 9. až streda 15. 6. o 20:15 Skôr, než sa z neho stal Profesor X, bol Charlesom. Predtým, než sa zrodil Magneto, bol Erikom. Kým sa stará známa partička vyvolených stala mutantami, bojujúcimi za svoje práva a lepší svet, boli iba obyčajnými mutujúcimi pubertiakmi. Boli priateľmi s víziou lepšej budúcnosti a postupne odhaľovali svoje mimoriadne schopnosti. Staňte sa svedkami toho, ako to kedysi všetko začalo a prečo sa LIGA VÝNIMOČNÝCH po ušľachtilých predsavzatiach rozdelila na dva znepriatelené tábory.
Dĺžka: 120 min.
Film je pre deti od 12 rokov
Uvádza: TATRAFILM

širokouhlýDolby Surround - Spectral Recording
MACKO PU  PREMIÉRA
3. 6(Sobota) - 7. 6(Streda)
Čas premietania: podľa popisu
Cena: 3,00 €
Začiatky predstavení: piatok 3. 6. o 16:30 sobota 4. a nedeľa 5. 6. o 15:00 a 16:30 pondelok 6. a utorok 7. 6. o 18:00 Občas každého z nás premôže hlad, niekedy múdrosť, ba dokonca i odvaha. V to ráno premohlo filozofujúceho Macka Pu všetko naraz. Nazrime do Stoakrového lesa za známou detskou figúrkou, ktorá sa vracia po rokoch na veľké plátno s úplne novým príbehom v klasickej ručnej animácii disneyovskej starej školy. Nebudú chýbať ani priatelia Tiger, Prasiatko, klokan Kangou a samozrejme I-áčik, ktorý je frustrovaný strateným chvostom. Práve okolo tohto jeho chýbajúceho neodmysliteľného doplnku sa rozvinie dnešné veľké dobrodružstvo. Bude to príliš rušný deň na medveďa, ktorý sa jednoducho vydal hľadať iba nejaký med. „Hmm, chvost buď je, alebo nie je. A ten tvoj tam nie je...” Milý rodinný film, ako stvorený pre najmenších, inšpirovaný príbehmi podľa známej detskej knižky A. A. Milneho.
Dĺžka: 80 min.
Film je pre deti
Uvádza: SATURN ENTERTAINMENT
WINNIE THE POOH
Dolby Surround - Spectral Recording
RODINKA  PREMIÉRA
8. 6(Štvrtok) - 9. 6(Piatok)
Čas premietania: streda 18:00, štvrtok 18:30
Cena: 2,80 €
Extravagantná pubertiačka, vášnivý kutil s katastrofálnymi dôsledkami, študentka univerzity tretieho veku, nezamestnaný archeológ, raubíri... Súžitie členov niekoľkých generácií v jednom dome prináša denne kuriózne situácie. Nová komédia Dušana Kleina je voľným pokračovaním kultového seriálového sitcomu Fan Vavřincovej TAKÁ NORMÁLNA RODINKA. Tak, ako kedysi, i dnes je centrom diania hala s kuchyňou, kde sa všetci stretávajú a so svojráznym humorom riešia smiešne i vážne situácie. Aj teraz rodinná rada rieši typické problémy a drby: Ako sa zbaviť dobrej, ale príliš zvedavej susedky? Ako splodiť potomka? Kto vyrozprával malej Daisy rozprávky o zelenej Karkulke, dobrých ježibabách a odfarbenej Zlatovláske? Ako dopadli Zdeněk s Káčou na tanečných kurzoch pre pokročilých? Aký poklad zanechala babička rodine a prečo Pavle miznú z práčky ponožky? Prečo sa rodinný pes volá Alarm a kto „zamordoval” vianočných kaprov? Príhody z domu, do ktorého sa vojdú všetci bez rozdielu veku, so známymi českými hercami.
Dĺžka: 90 min.
Film je pre deti od 12 rokov
Uvádza: CONTINENTAL FILM
RODINKA
Dolby Surround - Spectral Recording
KUNG FU PANDA 2  PREMIÉRA
9. 6(Piatok) - 21. 6(Streda)
Čas premietania: podľa popisu
Cena: 3,00 €
Začiatky predstavení: štvrtok 9. až nedeľa 12. 6. o 17:00 pondelok 13. 6. o 17:00 a 18:30 utorok 14. a streda 15. 6. o 17:00 štvrtok 16. a piatok 17. 6. o 18:00 sobota 18. a nedeľa 19. 6. o 17:00 pondelok 20. a utorok 21. 6. o 18:00 Panda Po si užíva slávu Dračieho bojovníka a spolu s Tigrom, Pelikánom, Modlivkou, Zmijou a Opičiakom chránia rodné údolie. Avšak krajinou sa šíria poplašné chýry o zlosynovi, ktorý chce podrobiť Čínu a zničiť umenie kung fu. Preto sa spoločne s Piatimi postrachmi vydáva na cestu, na konci ktorej ich čaká mocný nepriateľ. Ale ako môžu zničiť zbraň, ktorá je odolná voči tomu, čo ovládajú najlepšie? Pokračovanie úspešného rodinného animáku
Dĺžka: 95 min.
Film je pre deti
Uvádza: TATRAFILM

Dolby Surround - Spectral Recording
KAZATEĽ  PREMIÉRA
10. 6(Sobota) - 12. 6(Pondelok)
Čas premietania: 18:30
Cena: 2,80 €
Boj sa skončil pre ľudskú rasu víťazne. Aspoň to tak vyzeralo. Ale drsný ZABIJAK v cirkevných službách čoskoro zistí, že všetko je v skutočnosti inak a ľudstvo, ktoré zaspalo na vavrínoch, bude mať veľké problémy... Cirkevná satira, akčák či komiks? Béčkový postapokalyptický horor berie sám seba príliš vážne a uháňa v sympatickej minutáži ako nezastaviteľný RUNAWAY TRAIN klipovým strihom do cimrmanovského finále. Jednoduchá žánrová výplachovka sa síce nestane kultom, ale ani nikoho neurazí. P.S.: Ten kríž na čele hlavného hrdinu by bezpochyby závidel aj Glen Benton...
Dĺžka: 90 min.
Film je pre deti od 12 rokov
Uvádza: ITAFILM
PRIEST
Dolby Surround - Spectral Recording
ZDROJOVÝ KÓD  PREMIÉRA
14. 6(Streda) - 15. 6(Štvrtok)
Čas premietania: 18:30
Cena: 3,00 €
Prebudil sa v preplnenom prímestskom vlaku s cudzou tvárou a s dokladmi neznámeho človeka. Netuší, ako sa tam dostal, ale spolucestujúca oproti ho zjavne dobre pozná. Na pochopenie nie je čas. Obrovská explózia rozmetá vlak aj so stovkami obetí. Takýchto niekoľkominútových prebudení v paralelnom časopriestore a v tele neznámeho cestujúceho zažije viac. Nie je to však žiadne DÉJA VU. Teraz už presne vie, čo má robiť. Kapitán Calter sa stal súčasťou tajného experimentu a jeho úlohou je všímať si detaily pred osudným výbuchom. Cudziu identitu môže opakovane využívať iba osem minút. V týchto krátkych a nebezpečných misiách sa pokúsi odhaliť súvislosti, ktoré vyšetrovací tím privedú na stopu atentátnika. Ten pripravuje oveľa väčší masaker priamo v srdci veľkomesta... Prekvapujúco vydarený a kvalitný matrixovský thriller odporúčajú renomovaní kritici nielen pre fanúšikov svižnej akcie a fyzikálnych paradoxov.
Dĺžka: 110 min.
Film je pre deti od 12 rokov
Uvádza: CONTINENTAL FILM
SOURCE CODE
širokouhlýDolby Surround - Spectral Recording
REŤAZOVÁ SPRÁVA  PREMIÉRA
18. 6(Nedeľa) - 19. 6(Pondelok)
Čas premietania: 20:15
Cena: 2,80 €
Všetci poznáte tie prihlúple mailové hoaxy, útočiace na naše city: Ak túto správu nepošleš ďalej aspoň desiatim známym, tak skrachuješ, ochorieš, stretne ťa nešťastie. Aj skupina teenagerov dostala podobnú správu rovnakého obsahu. Ignorovali varovanie a teraz im ide po krku dvojmetrový kolohnát, ktorý z nich narobí kašu. Rozpútali tak nevedomky klasickú stredoškolskú vyvražďovačku s nápadmi drvenia hláv reťazami u vyselektovaných obetí. Čo je na tomto horore objavné? Tvári sa ako slasher, no zabavíte sa ako u dobrej komédie. Ak tento film neodporučíte aspoň desiatim známym, tak... Dúfajme, že ani dramaturga, ktorý toto objednal, nepostretne nič zlého.
Dĺžka: 95 min.
Film je pre deti od 15 rokov
Uvádza: PALACE PICTURES
CHAIN LETTER
Dolby Surround - Spectral Recording
VODA PRE SLONY  PREMIÉRA
22. 6(Štvrtok) - 27. 6(Utorok)
Čas premietania: 20:00
Cena: 3,00 €
Jacob Jankowski práve končil štúdiá, keď jeho rodičia tragicky zahynuli. Bez rodiny a bez peňazí ho osud zavial do cirkusového vlaku. Hospodárska kríza vrcholila a svet manéže pre neho znamenal spásu i životnú šancu. Stal sa ošetrovateľom koní krásnej krasojazdkyne a hviezdy voľnej drezúry. Marlen sem priviedla láska k nesprávnemu mužovi - charizmatickému a násilníckemu principálovi. S Jacobom ju od počiatku spájal zvláštny vzťah a puto, ktoré medzi nimi postupne vzniklo, sa nakoniec stalo jedinou šancou na prežitie... Výpravný hollywoodsky doják a krásny starosvetský príbeh o zakázanej láske, zrodenej na magickom mieste plnom dobrodružstiev, zázrakov a nebezpečenstva, vznikol podľa rovnomenného knižného bestselleru Sary Gruenovej. Robert Pattinson, bledý miláčik dievčat, konečne dostal charakterovú úlohu, pri ktorej mu skvele sekundujú držitelia Oscara Reese Witherspoonová a Christoph Waltz. Možno ďalší TWILIGHT bude i so slonom! Nepremeškajte tento film a príďte sa tak aspoň symbolicky rozlúčiť s kinom.
Dĺžka: 120 min.
Film je pre deti od 12 rokov
Uvádza: TATRAFILM
WATER FOR ELEPHANTS
Dolby Surround - Spectral Recording
RÝCHLA A ZBESILÁ PÄŤKA  PREMIÉRA
23. 6(Piatok) - 27. 6(Utorok)
Čas premietania: 17:30
Cena: 3,00 €
Šaráda pokračuje. Vysokooktanoví starí známi testosteronoví EXPENDABLES sa tentoraz usídlili v metropole Brazílie, aby tu vyžmýkali z áut maximum a pre seba doživotnú rozprávkovú rentu. RIO de Janeiro sa tak stáva živou kulisou pre novú akciu, počas ktorej zasviští mnoho guliek, padne veľa rán päsťou a o asfalt sa rozpáli hodne pneumatík. Veľkolepý plán na stodesať miliónovú lúpež je dostatočne lákavá výzva ale i spôsob, ako do nepríčetnosti rozzúriť najmocnejšieho mafiánskeho bossa. Krásna krajina, krásne ženy, nablýskané športiaky. Ostrí chlapci Dom, Brian a Mia sú opäť vo vynikajúcej forme, zbesile roztáčajú rýchle kolesá a úspešne útočia na prvú signálnu sústavu svojho cieľového publika v najlepšej časti tejto bezduchej série. „Hlavne ich nenechajte nasadnúť do áut...!”
Dĺžka: 130 min.
Film je pre deti od 12 rokov
Uvádza: TATRAFILM
FAST FIVE
širokouhlýDolby Surround - Spectral Recording
SAMMYHO DOBRODRUŽSTVÁ  
25. 6(Nedeľa) - 26. 6(Pondelok)
Čas premietania: 16:00
Cena: 2,50 €
Vynoril sa nový hrdina. Ledva vyliezol z hniezda a už zažíva dobrodružstvá! Spoznáva malú Shally, ktorú vzápätí stráca. Rozhodne sa plávať naprieč oceánmi s jediným cieľom – opäť ju nájsť. Cestou čelí nebezpečným nástrahám, bojuje s piraňami, uniká orlovi a objavuje tajomnú jaskyňu. Jedného dňa, po všetkých týchto neuveriteľných dobrodružstvách, opäť stretáva svoju lásku, ktorá na neho tiež nezabudla... Vydaj sa na veľkú cestu cez VODNÝ SVET a zaži veselé príhody spolu s malou morskou korytnačkou v milej animovanej rodinnej komédii.
Dĺžka: 90 min.
Film je pre deti
Uvádza: FILM EUROPE
SAMMY´S ADVENTURES: THE SECRET PASSAGE.
širokouhlýDolby Surround - Spectral Recording
Profily
login:
heslo:
Chcem SSL
zabezpečené spojenie,
väčšia bezpečnosť
komunikácie klienta
so servrom
Auto login
automatické prihlasovanie,
žiadna bezpečnosť
Verejné profily
WebMail
Inzercia
nákup: 17 | predaj: 93
nový inzerát v sekcii rôzne
Predám zachovalú manželskú posteľ s úložným priestorom. Rozmer 160 x 200cm. Cena 70 Eur, bez matracov .Volať po 15:00 Hod. 0948/516822
Odkazovač
lukic 11-1-2018 08:56
brano 4-12-2017 12:26
brano 4-12-2017 12:20

(c) 2005 Fibris, s.r.o., Všetky práva vyhradené | creation: matush | lukic | glhDevelopersTeam  Rendered in: 509 ms