MAG-NET www.mag-net.sk
Webcam & info dňa
25. január 2022
meniny má
Gejza
zajtra Tamara
Live Webcam
Obráť tvár k slnku a všetky tiene padnú za teba. Hemingway
Teplotné grafy Fórum Fotogaléria
 
 LAN Beach Volley 2004 vol.1

Rulez

footprint v pieskušedý muž s loptounapnutá sieť

1. Hrá sa na plážovom ihrisku (tam kde vždy). Veľkosť ihriska sa určí priamo na mieste, ale proste také stredne dlhé ihrisko to bude :) Sieť bude napnutá na najvyššom očku.

2. Hrajú teamy po 3 ľuďoch. V teame však musí byť minimálne jeden človek zo siete Mag-Net. Teamy musia tvoriť dvaja chalani a jedno dievča, alebo dve dievčatá a jeden chalan. Vek výška ani nič iné nie je obmedzené.
Môžte mať v teame aj náhradníka (platíte stále 30sk za team...) Podstatné je, že nikto nemôže hrať za 2 teamy a na ihrisku môžu byť vždy len traja (2 chalani a dievča, alebo 2 dievčatá a chalan) Inak sa kľudne môžete striedať aj počas zápasu.

3. Zápisné je symbolických 10Sk na osobu resp. 30Sk na jeden team. Víťazný team bere všetky mince zo zápisného a môže ich večer veselo prepiť. Toto možno ešte upravíme a dáme aj 2hé a 3tie miesto, podľa toho koľko bude ľudí.

4. Hrá sa 2x do 15, pričom vyhrávať sa musí o dva. Hrá sa Tie Break (čo lopta to bod, žiadne výhody, proste ten štýl čo hrávame vždy). Ak bude po dvoch setoch remíza hrá sa tretí. Podľa toho koľko teamov sa prihlási hráme buď pavúka (ak viac ako 10 teamov), buď na dve skupiny každý s každým (ak bude menej ako 7 teamov), alebo každý s každým ak bude menej ako 5 prihlásených teamov. (Upresníme podľa toho koľkí sa prihlásite)

Kompletné pravidlá si prezrite tu! Radšej si ich prečítjte nech nedochádza k nedorozumeniam..

Takže už máme 3 ceny - kredit 300Sk v hoteli smrek, balenie 10kusov CD od LD Centra a kredit na 250MB od Lukica (a samozrejme všetko zápisné ktoré sa delí medzi najúspešnejšie teamy)

Hotel SmrekLD Centrum

Profily
login:
heslo:
Chcem SSL
zabezpečené spojenie,
väčšia bezpečnosť
komunikácie klienta
so servrom
Auto login
automatické prihlasovanie,
žiadna bezpečnosť
Verejné profily
WebMail
Inzercia
nákup: 18 | predaj: 93
nový inzerát v sekcii nehnuteľnosti
Hladam garaz do podnajmu v L.Hradku.
Odkazovač
lukic 11-1-2018 08:56
brano 4-12-2017 12:26
brano 4-12-2017 12:20

(c) 2005 Fibris, s.r.o., Všetky práva vyhradené | creation: matush | lukic | glhDevelopersTeam  Rendered in: 352 ms